9 Adımda Youtube'da Fenomen Olun - Abone Arttırmak için Harika İpuçları

YouTube kanalının izlenmesi ve büyümesi tamamen abonelerle ilgilidir ve YouTube'da başarıyı ölçmek için temel metriklerden biri kanalınızın sahip olduğu abone sayısıdır. Daha fazla abone, videolarınız için daha fazla görüntüleme anlamına gelir.

https://fennomedia.com/youtube-abone-satin-al/

Sık sık video yayınlamak abone sayınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir çünkü ne kadar çok video yayınlarsanız o kadar çok kişi onları izler. Böylece daha fazla etkileşim, beğeni ve paylaşım elde edersiniz.

Ancak YouTube'da abone edinmek, video yayınlamaktan daha fazlasını gerektirir. YouTube abonelerini nasıl artıracağınıza dair bazı ipuçlarını şimdi sizler ile paylaşacağız;

1. İpucu: İlgi Çekici ve Bilgilendirici İçerikler Oluşturun

İnsanların videonuzu izlemesini istiyorsanız, ilgi çekici ve bilgilendirici içerik oluşturmanız gerekir. Örnek vermek gerekirse; İçeriğinizi daha çekici hale getirmek için görseller ekleyin - Videolarınıza her zaman, insanların videonun geri kalanını izlemeye devam etmelerini sağlayacak ilginç bir kanca ile başlayın. Kitlenizin ilgisini çekmek için kartlar, bitiş ekranları ve kalıp kesintileri ekleyin!

2. İpucu: Sıklıkla Video Oluşturun ve Yayınlayın

Sık sık video oluşturmanın ve yayınlamanın abonelerinizi artırmaya yardımcı olduğuna hiç şüphe yok. Tersine, uzun süredir yayın yapmadıysanız, insanlar kanalınıza abone olmak istemeyecektir. Haftada birden fazla yayın yapan YouTube kanalları, yapmayanlara göre daha iyi performans gösteriyor. Birisi kanalınıza abone olduğunda, siz yeni bir video yüklediğinizde e-postalarına bir bildirim alacaktır. Bildirimleri açtı ise bu bildirim telefonuna gidecektir. Video içeriğiniz orijinal, ilgi çekici ve bilgilendiriciyse, videonuzla etkileşime girme olasılığı daha yüksektir.

3. İpucu: YouTube Videolarınızı Optimize Edin

Videolarınızı optimize etmek, içeriğinizin YouTube'da üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Videolarınızı gören kişilerin de içeriğinizle etkileşime girmesi olasıdır. Videolarınızın doğru kitleye ulaşmasını sağlamak için başlık, açıklama, video ve diğer meta etiketler gibi bir dizi video öğesini optimize edebilirsiniz.

4. İpucu: YouTube Kanalınızı Optimize Edin

YouTube'da daha fazla abone kazanmak için sadece videolarınızı değil, kanalınızı da optimize etmeniz gerekiyor. İşte bunu yapmanın en kolay yollarından bazıları:

Bir Fragmanı Oluşturun - Fragman, kitlenize kanalınızın sunduğu şeylerin bir önizlemesini sunar. Fragmanınız aracılığıyla izleyicilerinize şu konularda bir fikir verebilirsiniz:

- Markanız,
- Yayınladığınız Videoların Türü,
- Gelecekteki Videolarınız Hakkında Fikir,
- Yayın Programınız

5. İpucu: Yüksek Kaliteli Videolar Oluşturun

İnsanlar, zayıf ses ve görüntüye sahip videoları izlemekten hoşlanmazlar. Ben de hoşlanmam! Profesyonel bir videonuz varsa, insanlar sizi ciddiye alır ve videolarınızla etkileşime girer. Bu basit adımları takip etmek, bir profesyonel olarak itibarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. 

- Videonuzu ortam gürültüsü olmayan sessiz bir ortamda kaydettiğinizden emin olun.
- Sesin net olması için iyi kayıt ekipmanı kullanın. Ayrıca, kayıt yaparken giriş ses ölçeri izlemeyi unutmayın. Hışırtı gibi şeyler olmamalı.
-Yeşil bir arka plan ayarlayın ve kayıt sırasında stüdyo ışıklarını kullanın.
- Videolarınızı 1080p veya daha yüksek kalitede kaydedin. 
- Ne söyleyeceğinizi bilmek ve ilgili tüm noktalara ulaşmak için video senaryonuzu çekimden önce önceden planlayın.
- Videonuzun bazı bölümlerini vurgulamak için akıllıca yavaş çekim ve atlamalı kesimler kullanın.
- Video kayıtlarınızı bir tripod ile sabitleyin ve videolarınızı yatay olarak çekin. Daha geniş çekimler için klipsli bir lens kullanabilirsiniz.
- İyi bir video düzenleme yazılımı seçin.
 

6. İpucu: Videolarınıza Abone Filigranı Ekleyin

YouTube, videolarınıza filigran eklemenize olanak tanır. Bu, insanlara kanalınıza abone olmalarını hatırlatmanın harika bir yoludur. Filigran bir logo, marka adı veya harekete geçirici mesaj olabilir.

7. İpucu: Kitlenizle Etkileşime Geçin

İzleyicilerinizle etkileşim kurduğunuzda, onlara bir memnuniyet duygusu verir. Bu, kanalınıza abone olmak isteyen kişilerin şansını artırır. YouTube abonelerinizi artırmak için kitlenizle etkileşim kurmanın çok önemli olmasının nedeni budur.

8. İpucu: Videolarınızı Diğer Platformlarda Tanıtın

Videonuzun YouTube dışındaki kişilere ulaşmasını istiyorsanız, videolarınızı diğer platformlarda tanıtmak akıllıca bir fikirdir.

9.İpucu: Fennomedia ile Gerçek - Güvenilir Abone Satın Alın

Abone satın almak, görünürlüğünüzü arttıracaktır. Bunun için "fennomedia"'yı tercih edebilirsiniz. Hiç bir sorun yaşamadan - gerçek ve güvenilir aboneler ile yolunuza devam edebilirsiniz! Tarayıcınıza "fennomedia" yazarak abone satın alabilirsiniz.

Fennomedia - Youtube Abone Satın Al